Šalikėlis „Bijūnai”
Idėja. Žavūs bijūno žiedai ir simbolika

Matmenys: 45*180 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepsatinas.

Spalvos: rožinės, žalios ir kreminės spalvos įvairūs atspalviai

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

Parduota

Neturime

Bijūnai - tai pinigų ir sėkmės simbolis. Graikijoje bijūnas yra ilgaamžiškumo simbolis, kildinamas iš mitologijos, kai mokytojas norėjo nunuodyti savo mokinį. O Kinijoje apie šią gėlę yra daug liaudies pasakojimų, legendų ir istorijų. Čia, Rytų kultūroje, bijūnas simbolizuoja turtingumą, klestėjimą ir moteriškumą. Kaip gerų norų ženklą šias gėles dovanoja artimiesiems.

Šilkinis šalikėlis "Bijūnai" nutapytas ant šilko su intencija sukurti daug simbolių turintį kūrinį. Su stipria simbolika dovanoti moteriai originalų, ištapytą bijūnų žiedais šilkinį šalikėlį - išmintingas pasirinkimas.

Naudojamos švelnios, prigesintos rožinės ir kreminės spalvos atspalviai. Tapymo stilius yra toks jautrus, o potėpiai, šešėliai, spalvų gama - subtili. Per nuotraukas buvo sunku tai perteikti. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepsatino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra plonas, nepermatomas, dalinai bilzgus, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm