Šalikėlis „Aukso pienės”
Idėja. Stilizuoti pienių pūkai.

Matmenys: 44*180 cm.

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepdešinas.

Spalvos: nustebinančios aukso atspalviais.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

120.00

Liko 1

Saulės aukso spinduliais nutvieksta driekiasi pienių pieva... Tai dar viena unikali tapyta ant šilko idėja, kur pienių pūkai mėgaujasi auksiniuose spinduliuose. Linijomis ir dėmėmis dekoruotas, solidžių šiltų spalvų šilkinis šalikėlis yra tinkamas pasirinkimas oficialių susitikimų ir renginių aprangos elementas.

Šilkinis šalikėlis "Aukso pienės" dekoruotas linijomis ir dėmėmis, taškais - kai visą tai dailiai dera su tarpusavyje panašiomis aukso atspalviai.

Naudojamos įvairios šiltos spalvos - rausva, gelsva, žalsva, smėlinė, persikinė ir pan. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepdešino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra plonas, nepermatomas, dalinai blizgus, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm