Šalikėlis „Aš beržas”

Idėja. Įkvėpta Pauliaus Širvio eilių.

Matmenys: 46*175 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepdešinas.

Spalvos: auksinės ir šiltos žalios atspalviai.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

Parduota

Neturime

Šį šilkinį šalikėlį "Aš beržas" sukūriau įkvėpta Pauliaus Širvio eilėraščiu "Aš beržas". Šių eilių interpretacija tapyboje ant šilko, manau, gavosi visai įdomus ir gyvastingas kūrinys. Dažnai klausausi, kai pats poetas deklamuoja taip gyvai, giliai ir stipriai. Nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=2X-6yNWt6NA 

Šis šilkinis aksesuaras ypatingai derės oficialiose susitikimuose, kurie susiję su Lietuvos literatūra, papročiais ir kultūra.

Naudojamos rudeniškos auksinės ir žalios spalvos deriniai, kurie perteikia beržo lapų spalvingumą rudenį. O žaismingas, dinamiškas mano tapymo stilius perteikia (tikiuosi) P.Širvio eilių "Aš beržas" dramatiškumą. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepdešino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra gan storas, nepermatomas, matinis, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm