Pagalvėlės užvalkalai „Aušros šešėliai“
Idėja: augalų lapų šešėliai ant krepsatino
Sudėtis: 100% šilkas, storas krepsatinas (geroji pusė) / 100% linas (apatinė pusė).
Dydis: 38*38 cm.
Spalvos: rožinė, mėlyna.
Pasiuvimas: su įsiūta juostele visuose kraštuose.
Užsegimo būdas: užtrauktukas.

15.00

Liko 2

Rožinės šilkinės krepsatino pagalvėlės su lapelių antspaudais, lyg ryto aušros šešėliai, jūsų namus pavers atgaiviais. O natūralus šilkas, prigulus ant jų, suteiks gerų savybių veido odai: skatins atsinaujinti, gaivinins, veiks raminančiai, turi antialerginių savybių.

Kvadratiniai šilko pagalvėlės užvalkalai "Aušros šešeliai" tapo tapybos ant šilko idėja, kai norėjau išbandyti augalų antspaudus ant storo  krepsatino šilko. Gavosi apstraktus dinamiškas lapelių dekoras su šešėliais, primenantys gaivias ryto paslaptis gamtoje. Pagaminti dveji užvalkalai; tikiuos iškeliaus abu kartu.

Pasirinktos gaivūs rožiniai atspalviai su mėlynais lapų antspaudais, kurios tik atskleidžia medžio lapų paliktą raštą. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai ant atvirlaiškio . Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

 

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm